Affiliate relax Lázně Bělohrad

IMG_0171Minulý víkend jsem strávil v příjemném prostředí Lázní Bělohrad a hotelu Tree of life na setkání TOP partnerů kampaně Elite Marketing jejíž autorem je Pavel Hrdlička.

Celý víkend se nesl ve znamení relaxu a sdílení jak osobních příběhů, tak nápadů na všechny možné nové businessy. Takový přirozený affiliate relax.

Společně se mnou byli na této akci přední čeští infopodnikatelé – Jirka Mazur, Pavel Říha, Pavel Fara a další partneři, kteří se v kampani dostali do první desítky.

Osobně jsem se obdobné akce zúčastnil poprvé, o to větší byla má spokojenost ze společných sdílení a tím jak jsme si hned od prvních chvílí jednoduše sedli a mohli se společně bavit opravdu o čemkoli – jak u snídaně, oběda či večeře, tak při procházce po okolí či vlastní relaxace.

Toto setkání ve mě utvrdilo jednu důležitou věc, a to důležitost vzájemné spolupráce a to nejen v businessu. Jednoduše, ten kdo buduje partnerství a spolupracuje s dalšími lidmi jede pořád ve flow – na vlně.

Vlastní spolupráce takového člověka motivuje, přináší nové myšlenky a nové vhledy. Nikdy není na nic sám – má se na koho obrátit a vždy dokáže vyřešit jakýkoli problém, který jej na cestě k dosažení jeho snů a cílů potká.

Spolupracujete s ostatními lidmi, budujte kvalitní partnerství a překonejte přehnaný strach, kdy v lidech okolo sebe vidíte konkurenci a ne lidi, se kterými můžete spolupracovat.

Ná závěr díky všem zůčastněným za naše společná sdílení a Pavlovi s Idou za vlastní irganizaci setkání.

[nggallery id=4]

Michal Kolář
Michal Kolář
SPECIALISTA na placenou reklamu na Facebooku, TOP affiliate partner online kampaní v CZ a autor Kolami Klubu 2.0
Komentáře