Články

Co je základ affiliate podnikání?

Co je to affiliate podnikání, to už určitě víte – pokud ne, tak rychle sem>>> Jenže co je opravdovým základem tohoto typu podnikání? Musíte mít čas na přípravu desítek článků na blogové stránky, nebo desítky tisíc na účtu, abyste si mohli dovolit zaplatit placenou propagaci a experty na správu obsahu, tvorbu strategie, webu a přípravu reklam?

5 prvků úspěšné reklamní kampaně

Každá reklamní kampaň se skládá z 5 klíčových prvků: nabídka sama o sobě, copywriting reklamy a design (což nezýváme kreativa), celkový dojem z reklamy (ucelený vzhled a pocitový dojem z celkové kampaně), a zacílení, nebo komu představujete nabídku. Postupně si nyní jednotlivé prvky projdeme podrobněji.

Existuje úspěšná reklamní strategie?

V předchozím článku jsem vám představil výzvu každého online markeťáka. Vysvětlil jsem vám, že placená návštěvnost je vaše nejlepší (a co se týče ceny, nejvíce efektivní) cesta ke zvýšení návštěvnosti. Pojďme si teď říct o tom, jak vytvořit reklamu, která přitahuje vaše TOP zákazníky jako magnet. POZNÁMKA: Zaměříme se tu zejména na Facebookovou reklamu, ale stejné procesy...

Výzva online markeťáků

Jedna z největších výzev digitálních marketérů je návštěvnost webu. Jak můžeme snadno upoutat pozornost a neutratit při tom příliš peněz? Dotlačit návštěvníky na svoje stránky a proměnit je na odběratele novinek či zákazníky?

Byznys plán “A” na rok 2019

Pokud nevíte, kde stojíte, tak sebelepší mapa je vám k ničemu. Tuto hlášku jsem četl už bůhví kde, ale to, že v praxi platí, to můžu potvrdit. Proto dřív, než se pustím do toho, jak a proč jsem naplánoval byznys věci na rok 2019, tak se ohlédnu za rokem 2018.