Digital summit 2014

smart team DS2014Společně s naším hvězdným týmem  Firmy 2.0 jsem se zúčastnil konference Digital Summit 2014. Co jsem si z této konference odnesl?

 

V prvé řadě jsem se dostal na „druhou stranu“ takovéto akce, respektive na stranu pořadatele. Skvělá to zkušenost, a doporučuji všem se něčeho podobného takto zúčastnit, neboť je to nejen velmi motivující, ale také velmi posilující v cestě k vlastním snům a cílům.

Díky této konferenci jsem dostal náhled na mnoho specifických oblastí info podnikání a to od psaní eBooků, přes email marketing, PPC reklamy až po affiliate.  Nasbíral jsem mnoho zkušeností i při organizaci samotné akce a celkové shrnutí této akce je z mého pohledu vcelku jednoduché – jedná se o 3xP – posilující, přínosná a perfektní – kdo se zúčastnil jistě i má slova potvrdí.

Sám jsem shlédl pouze některé z daných přednášek – především přednášky týkající se PPC reklam, affiliate, videomarketingu a webové analytice- respektive přednášky týkající se témat, která v současné době nejvíce řeším a témat, kterým se nejvíce věnuji, a to ať již v záležitostech Firmy 2.0, či vlastních projektů.

Díky tomuto jsem narazil na některé skutečnosti, které mi jakoby úplně unikaly a celé mě to donutilo se nad danými oblastmi více zamyslet a rozhodnout se, jakým směrem se bude posouvat můj další vývoj.

Celá konference mi ukázala několik zajímavých vhledů a to jak  v pozici organizátora, kdy jsem si odnesl několik poznatků ze sféry poskytování zákaznické podpory, tak v roli samotného účastníka, kdy jsem se osobně zúčastnil několika témat, která mne zajímala.

Pro mě celkově byla tato konference, tento summit velmi přínosný a odnesl jsem si z něj několik velmi cenných poznatků, které chci použít v co nejbližší době. Když to shrnu kolem a kolem nejvíce se mi líbala velmi autentická a vtipná přednáška Martina Kaliny a samozřejmě jedna z nejlepších přednášek na téma affiliate marketing v podání Mária Roženského.

Tato přednáška ve mě jen posílila odhodlání zúčastnit se akce Affiliate čtvrtek, která se pořádá každý první čtvrtek v měsíci v Praze, a to pod taktovkou předních českých affiliate partnerů.

Již teď se těším na další živé setkání jak s kolegy, tak našimi zákazníky.

Michal Kolář
Michal Kolář
SPECIALISTA na placenou reklamu na Facebooku, TOP affiliate partner online kampaní v CZ a autor Kolami Klubu 2.0
Komentáře