Otázka, která posouvá dál

road-sign-63983_1280Poté co jsem uzavřel první vlnu prodeje mého eBooku Strategie k radosti mi v hlavě vyskočilo několik otázek. Jednalo se o můj první produkt, který jsem dokázal efektivně dostat mezi lidi a díky vhodné strategii jej i prodat. To nad čím jsem se přistihl přemýšlet, byla otázka, která mě provází celý můj život. 

Bylo to PROČ.

Proč to všechno dělám? Kam vlastně směřuji a co chci dokázat? Jaká je ta moje cesta po které jdu? Zajímavé otázky a o to zajímavější přemýšlet nad jejimi odpověďmi.

Když se zamyslím nad celou moji cestou, na kterou jsem jednoho večera vstoupil, tak to vidím před očima, jakoby to bylo včera.  Seděl jsem u počítače, koukal na webinář jedné online kampaně, který mě doslova uchvátil a který mě přesvědčil vytáhnout kreditku z peněženky a jít do akce.

V ten večer jsem udělal rozhodnutí, které doslova změnilo celý můj život – koupil jsem si můj první online kurz a začal měnit svou cestu.

Věděl jsem jediné a to, že mi současný stav nevyhovuje – žít od výplaty k výplatě je možné, ale není to stav, ve kterém jsem chtěl být celý život.  To, co se začalo dít, bylo opravdu velké.

Díky tomuto prvnímu kroku absolutně do neznáma jsem se posunul na úplně jiný level a to nejen po stránce finanční, ale především po stránce mentální – dívám se nyní na spoustu věcí jinak než dříve, mé myšlení je doslova zaměřené na úspěch a nic jiného si jednoduše nepřipouštím 🙂

K tomuto uvědomění vedla delší cesta. Celé to začalo mnohem, mnohem dříve, než jsem si myslel. V podstatě mě velké PROČ provází celou dobu.

Jaké je tedy moje proč?

water-464953_1280Moje proč je vize s jakou to dělám. Chci pomáhat lidem a předávat to co, umím a znám. Ukázat, že každý může dosáhnout svých snů a cílů, pokud půjde do akce a nezůstane stát na jednom místě. Jsem podporovatel a podpuruji tvůrce v jejich vizích a projektech. Podporuji tak nejen pomocí mých vlastních produktů, ale také pomocí spolupráce s těmito tvůrci.

Podporuji, protože mne podporování opravdu baví. Ve spokojených zákaznících, partnerech a tvůrcích jednotlivých projektů vidím plody mé práce, což je velmi motivující a posilující jak v další práci, tak v dalším sebevzdělávání.  Díky podporování jsem začal rozvíjet také další mé schopnosti a dovednosti, které doposud zůstávaly nevyužity.

Máte i vy vaše proč?

Napište mi do komentářů jaké proč to je. Proč děláte to, co děláte, proč jste si vybrali svou cestu a ne jinou.

Těším se na vaše proč 🙂

Michal Kolář
Michal Kolář
SPECIALISTA na placenou reklamu na Facebooku, TOP affiliate partner online kampaní v CZ a autor Kolami Klubu 2.0
Komentáře