DÍKY!

Vaše žádost o členství v KOLAMI KLUBU 2.0 
čeká na schválení...

NYNÍ PROSÍM NÁSLEDUJTE TYTO KROKY:

1. POTVRĎTE SVŮJ EMAIL

Přihlaste se do své emailové schránky. Pokud používáte některou z těchto emailových služeb, tak se kliknutím na odkaz přesunete do své schránky: Seznam, Gmail, Centrum

Na email jsem vám poslal z adresy michal@kolami.cz potvrzovací email. Podívejte se po něm případně i ve složce Hromadné, Promo či Spam.

V emailu klikněte na tlačítko SOUHLASÍM, abych si ověřil, že jste zadali správnou emailovou adresu a mohl vám poslat odpověď směrem k členství v Kolami Klubu 2.0 (vyřizuji standardntě do 3 dnů).

2. PŘIDEJTE SE DO SKUPINY NA FACEBOOKU

V této skupině naleznete jak další zajímavý obsah směrem k placené reklamě na Facebooku, tak je to také místo na další komunikaci a můžete sem směřovat i své dotazy.

3. VIDEO ZDARMA

Podívejte se na video s názvem "JAK NAD REKLAMOU PŘEMÝŠLET". Toto video je součástí kurzu 4 týdny s reklamou, který je zařazen do Kolami Knihovny jako součást celého Kolami Klubu 2.0.

Je to taková malá ochutnávka z obsahu klubu 😉

Spolupráce s Michalem mi přinesla desítky tisíc korun díky efektivně nastaveným online reklamám. Oceňuji Michalovo know-how a skvělou komunikaci, i proto ho doporučuji dál!
Pavel ŘíhaOnline marketér a autor Školy návyků

4. ZJISTĚTE CO NA SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ DALŠÍ LIDÉ

Michala PPC reklama prostě baví a skvěle se v ní našel. Když si vzpomenu na jeho začátky a kde je teď, tak obrovsky vědomostně a zkušenostně vyrostl a je radost ho mít po boku jako PPC podporovatele. Je to člověk, který má výsledky a vše co říka a píše si take otestoval na vlastní náklady v affiliate kampaních. Spolupracuji výhradně s lidmi, kteří maji výsledky a proto jsem jej zapojil jako PPC ninju do milionových kampaní Podnikaní z pláže a Hrajeme si na burze.
Jiří Stiborplážový podnikatel a autor ebooku Jak dělat video marketing

DALŠÍ KLIENTI A PROJEKTY SE KTERÝMI JSEM SPOLUPRACOVAL: