Objednávka online tréninku
REKLAMA V ONLAJNU

  • Ukážu vám jak se dostat na první místa ve vyhledávání na Googlu a Seznamu
  • Představím vám reklamní mašinu s názvem Facebook, díky které se zaměříte na své potenciální klienty jako armádní sniper
  • Provedu vás optimalizací reklam v praxi, aneb jak využívat nikdy nekončící proces testování ve vlastní prospěch
  • Dám vám pro inspiraci 170 marketingových šablon (šablony reklam, příspěvků na sociální sítě a předmětů do emailové komunikace)
  • Získáte modul o affiliate podnikání, aneb jak i díky reklamě v onlajnu prodávat na internetu bez vlastního produktu
  • Nahlédnete na možnosti, jak si okolo reklam postavit vlastní byznys (jak komunikovat s klienty i kolegy, proč je důležitá cenotvorba, nebo jak to vše spojit ve funkční celek

DŮLEŽITÉ: po stisknutí tlačítka "OBJEDNAT" prosím chvíli vyčkejte, než vás stránka přesměruje. Může to trvat až 20 vteřin.

Potřebujete pomoci? V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat na emailu michal@kolami.cz

Vše co se v tréninku dozvíte, jsem zjistil z praxe jak při propagaci mých produktů a služeb, tak také u mých klientů, kterým spravuji nejen reklamní kampaně, ale i v mnoha případech celé marketingové strategie.
Michal KolářAutor tréninku Reklama v onlajnu
Spolupráce s Michalem mi přinesla desítky tisíc korun díky efektivně nastaveným online reklamám. Oceňuji Michalovo know-how a skvělou komunikaci, i proto ho doporučuji dál!
Pavel ŘíhaOnline marketér a autor Školy návyků
Michala PPC reklama prostě baví a skvěle se v ní našel. Když si vzpomenu na jeho začátky a kde je teď, tak obrovsky vědomostně a zkušenostně vyrostl a je radost ho mít po boku jako PPC podporovatele. Je to člověk, který má výsledky a vše co říka a píše si take otestoval na vlastní náklady v affiliate kampaních. Spolupracuji výhradně s lidmi, kteří maji výsledky a proto jsem jej zapojil jako PPC ninju do milionových kampaní Podnikaní z pláže a Hrajeme si na burze.
Jiří Stiborplážový podnikatel a autor ebooku Jak dělat video marketing