Případová studie: Strategie k radosti

Chci se s Vámi podělit o část mého příběhu a důležitost jednoho pravidla, kterým se řídím.

Začalo to již v době kdy jsem byl zaměstnán a to v instituci připomínající velký korporát. Štvalo mě na tomto zaměstnání hodně věcí, ale jistota stabilního příjmu mě vždy uzemnila.

Co bych dělal, kdybych odešel a o práci takto přišel?

Brr… jen když se v myšlenkách do této doby vrátím a vzpomenu si na strach, který jsem cítil, tak mi běhá mráz po zádech.

Pak se to stalo - šel jsem poprvé ve svém životě do akceNezůstal jsem stát na místě, ale sebral jsem všechny své síly, zvedl se, podal žádost a odešel. Postavil jsem se svému strachu tváří v tvář a překonal jej.

 

Jelikož jsem byl na začátku a to bez databáze kontaků, tak se můj zrak upřel k placené reklamě - PPC. Obě tyto témata, affiliate a PPC, jsem začal pilně studovat. Vzdělával jsem se na internetu čtením článků již úspěšných affiláků, komunikoval s přáteli, které jsem díky mému zájmu o tyto oblasti získal a hledal další a další materiáli ke studiu všude, kde se dalo.

 

Dopředu jsem věděl jediné a to, že chci odejít. Musel jsem si vypracovat plán, jak k tomuto mému cíli dojít, ten rozdělit na menší dílčí cíle a ty postupně začít naplňovat. Základem bylo nebát se udělat první krok. A já jej udělal.

V té době jsem se poprvé setkal s pojmy affiliate a PPC reklama. V affiliate jsem spatřil možnost osobního růstu, uviděl jsem možnosti jak se posouvat, vzdělávat a podporovat druhé. Nezanedbatelnou stránkou věci bylo i příjemné finanční ohodnocení.

Poté jsem šel znova do akce a zaznamenal první úspěch. Nádherný pocit. Má první investice a hned jsem byl v kladných číslech. Co více si přát? Neusnul jsem na vavřínech a pokračoval jak v sebevzdělání, tak v hledání dalších postupů a metod.

Nyní již mám funkční strategii, která se neustále vyvíjí s přicházejícími novými poznatky a která mi za posledních 11 měsíců vydělala 198 370 Kč.

 

ANO je to tak, tato strategie funguje a generuje mi zisk!

 

 

Získejte mezi prvními můj eBook Strategie k radosti. Pomůže Vám jít do akce stejně tak, jako jsem šel já. 


Informace o eBooku zde >>>

eBook si již koupilo 0 lidí