Případová studie: Strategie k radosti

Co na eBook Strategie k radosti říkají jeho čtenáři? 

Michal napsal parádní a ucelený postup, jak prakticky pracovat s PPC reklamou. Konečně držím v ruce návod, který mi pomohl si ujasnit spousty otázníků, na které jsem neznala odpověď a mohu nyní lépe a efektivně pracovat s PPC. Obsah ebooku mluví za vše, Michal si prošel několika velkými online kampaněmi a jeho případová studie, praktické ukázky jsou prostě nezbytným pomocníkem lidem, kteří chtějí uspět na internetu v 21. století. Proto využijte možnosti, která tady před Vámi je. Neodkládejte nic na zítra, ale jděte do akce…. ještě dnes.
Markéta MálkováKoučka time management www.marketamalkova.cz
Jako affiliate managerka projektu ONLINE jazyky vím, s čím se naši partneři potýkají. Materiálů k učení pro ně není nikdy dost. PPC reklama je jedním z efektivních kanálů propagace, pokud ji umíte správně používat. Po přečtení Míšova e-booku mám radost! Doufám, že se dostane i k našim partnerům. Je totiž dokonalým důkazem toho, co se stane, když půjdete do akce a jen tak se nevzdáte.
Katka Fišerová Affiliate managerka www.onlinejazyky.cz
Celý eBook jsem si pročetl za jedno dopoledne, které jsem měl vyhrazené k jiné činnosti. Přečetl jsem prvních pár stránek a eBook už mne nepustil. Je napsaný bez zbytečné omáčky a uvádí jasné svědectví o tom, jak postupovat na cestě affiliate partnera. Michal na konci eBooku uvádí, že jeho zisk byl v této kampani přes 2600,- Kč na hodinu. To znamená, že vaše investice do tohoto eBooku je celkem směšná:)
Radek ČernýAutor projektu Milionová praxe www.milionovapraxe.cz

Jaké jsou vaše nejčastější otázky?

 • Naučím se tvořit PPC reklamu krok za krokem?
  eBook Strategie k radosti není návodem, kde by se krok za krokem popisoval postup tvorby PPC reklamy. Jde o případovou studii, která ukazuje metody a postupy affiliate a PPC nad reálnou kampaní.
 • Dosáhnu ihned výsledků které popisujete? To je za korunu do reklamy čtyři koruny zisku?
  Tento výsledek záleží jak na vlastní kampani, kterou si k propagaci vyberete, zda bude pro klienty zajímavá a také na vlastním nastavení reklam, které spustíte. Co se týče nastavení reklam, tak jako vše i tohle chce praxi a vlastní zkušenosti.
 • Je eBook pro mě, když nerozumím PPC reklamě?
  Základní znalost PPC reklamy je předpokladem pro to, abyste si z tohoto eBooku odnesli další hodnotu pro Vás. V opačném případě může působit pouze jako motivační doplněk pro to, abyste se základní věci o PPC reklamě naučili a následně vše využili v praxi.
 • Jsou dané výsledky opravdu reálné?
  ANO, jedná se o reálné výsledky, které jsem dosáhl při affiliate propagaci kampaně Radost z prodeje v červnu letošního roku.
 • Dosahujete popisovaných výsledků v každé kampani?
  Výsledky se odvíjí jak od vlastní kampaně, tak od skupiny lidí, na které kampaň cílí. V některých mnou podpořených kampaní jsem dosáhl i lepších výsledků než zde a naopak byly i kampaně, kde byl zisk z investované koruny nižší.
 • Je možné tuto strategii použít na jakýkoli produkt?
  Při použití metod a technik affiliate a PPC je předpoklad, že se daná cílová skupina, pro kterou je produkt určen, pohybuje na internetu. V případě, že tomu takto není, tak je potřeba vyhledat jiné možnosti a kombinace jiných marketingových metod a postupů pro to, aby se Váš produkt dostal před oči Vaší cílové skupiny.
 • Co když zjistím, že mi eBook nepřinesl žádnou hodnotu a informace v něm nejsou pro mě?
  I tato situace může nastat. Nic se neděje, stačí, když mi napíšete mail a já Vám obratem zašlu Vaše peníze zpět. Garance na vrácení peněz je 30 dní.

 

 

Získejte mezi prvními můj eBook Strategie k radosti. Pomůže Vám jít do akce stejně tak, jako jsem šel já. 


Koupit eBook zde >>>

eBook si již koupilo 0 lidí