Objednávka živého workshopu

Klubu Pánů reklamy na Facebooku

Co získáte?

  • Vstup na živý workshop
  • Oběd + 2x coffebreak
  • Pracovní sešit a pomůcky
  • Individuální pomoc - asistent
  • Překvapení
Spolupráce s Michalem mi přinesla desítky tisíc korun díky efektivně nastaveným online reklamám. Oceňuji Michalovo know-how a skvělou komunikaci, i proto ho doporučuji dál!
Pavel ŘíhaOnline marketér a autor Školy návyků
PPC pokec? To zní dobře od týpků, které jsem na různých srazech affil partnerů potkal osobně a většinou jsem se z nich snažil tahat rozumy - protože znám jejich práci a skvělé výsledky, které prostě neokecáš... Takže jestli se pánové rozhodli vést kromě offlinu pokec i online, jdu do toho. Ať už se tomu říká PPC pokec, nebo mentoring, těším se, co se od kluků zase nového dozvím a naučím.. 🙂
Karel Fillner
Oba šílence znám z online kampaní, které podporovali jako affiliate partneři právě pomocí PPC reklamy na Facebooku. Učte se od lidí, kteří mají výsledky. Nevím jak to dělají, ale výsledky mají a to jako důkaz, že něco umí, stačí. Michal a Dušan se totiž vždy umístili na předních příčkách mezi desítkami affiliate partnerů kampaní, které jsem spravoval.
David KristenAffiliate manažer a autor projektu Webzisk.cz
Dušane, moc ráda bych Vám napsala, jak na mne zapůsobil Váš eBook. Jenže… já prostě NEMÁM slov. Od začátku až do konce jsem se střídavě smála a kroutila hlavou. No, od začátku do konce ne, místy jsem prostě jen seděla a četla. Já totiž někdy ráda přeháním. Před přečtením eBooku jsem měla jasno: „Do toho se sama pouštět vůbec nebudu, reklamu si rovnou nechám udělat od někoho, kdo tomu rozumí.“ Možná si nějakou reklamu i udělat nechám, ráda si občas dopřeji péči druhých. ALE….zároveň mám chuť se do toho pustit i sama. Po přečtení Vašeho ebooku se totiž můj pohled na věc trochu změnil. Ano, své podnikání chci brát vážně, své služby pro klienty dělat tak nejlépe, jak dokážu a vydělávat. Na druhou stranu… člověk by neměl věci brát až tak moc vážně. Život, podnikání…. A tak díky Vám, doufám, se i reklama na facebooku i e-mail marketing pro mne stanou hrou, zábavou. Mám chuť zkoušet a zkoušet a zkoušet. A využít toho, co je ve Vašem eBooku . Díky za něj, Dušane, jen tak dál.
Zdeňka Čechová