Články

Je to vážné, nebo pr*el? – aneb co Kolami a Covid19

Aktuální doba je na jednu stranu něco, s čím jsme se mnozí ještě v životě nesetkali, na stranu druhou (a k té se i tak nějak přikláním) velká příležitost.

Tvorba úspěšné reklamní kampaně?

Jak poskládáte koncepty a elementy z minulého článku dohromady, abyste vytvořili úspěšnou reklamní kampaň?

Jak vydělávat na internetu i bez vlastního produktu?

Myslíte si, že pro to, abyste mohli využít sílu internetu a vydělávat zajímavé peníze potřebujete vlastní produkt, nebo službu? Nemusí to tak být. I bez vlastního produktu, nebo služby můžete dojít k zajímavým ziskům. Jak na to? Pomůže vám affiliate podnikání. Co to je a jak můžete tento marketingový kanál využít i vy?

Co je základ affiliate podnikání?

Co je to affiliate podnikání, to už určitě víte – pokud ne, tak rychle sem>>> Jenže co je opravdovým základem tohoto typu podnikání? Musíte mít čas na přípravu desítek článků na blogové stránky, nebo desítky tisíc na účtu, abyste si mohli dovolit zaplatit placenou propagaci a experty na správu obsahu, tvorbu strategie, webu a přípravu reklam?

5 prvků úspěšné reklamní kampaně

Každá reklamní kampaň se skládá z 5 klíčových prvků: nabídka sama o sobě, copywriting reklamy a design (což nezýváme kreativa), celkový dojem z reklamy (ucelený vzhled a pocitový dojem z celkové kampaně), a zacílení, nebo komu představujete nabídku. Postupně si nyní jednotlivé prvky projdeme podrobněji.